LOGARİTMA ELEKTRİKE-Posta :info@logaritmaelektrik.com


Tel: 0216 380 00 72

Amacımız, insan odaklı ve insana dost çözümleri, günümüz modern teknolojileri ile birleştirerek; müşterilerimize üstünlük sağlayacak teknolojik çözümler üretmek; zamanında, uygun maliyetli, yüksek kaliteli mühendislik hizmetleri sunmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz, yüksek kaliteli, uygun maliyetli, zamanında, yüksek standartlarda mühendis-lik çözümleri üreterek müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini sadece yüklendiğimiz binayı/yapıyı gerçekleştirmek olarak görmüyor; aynı zamanda müşterilerimizle uzun ömürlü bir ilişki öngörüyoruz. Müşterilerimizi frmamızın en önemli varlığı olarak görüyor; ihtiyaçlarının çözümüne öncelik verip, çözüm ortakları olarak çalışıyoruz. Müşterimize, tasarladığımız ve yaptığımız yapıya, mühendis kimliğimize ve yaşadığımız çevreye olan sorumluluklarımızın bize yüklediği görevler şöyledir:


Vizyonumuz

Vizyonumuz, yenilikçi mühendislik çözümlerimiz ile genç ve canlı tuttuğumuz heyecanımızla, tecrübelerimizle, takım ruhumuzla, ülkemizin ve dünyanın realitelerini yakından takip ederek mühendisliğin çıtasını yükseltmek, kendi alanımızda uluslararası normlarda öncü bir frma olmak, işimizin esas unsurlarını sürekli olarak geliştirmektir.

Copyright © 2017 Logaritma Mühendislik. Tüm Hakları Saklıdır. inotek